4/25/2009

Zgodnie z kalendarzykiem

Zastanawiam się, czy nie lepiej zamiast takich wpisów od czasu do czasu, zrobić gdzieś na blogu stale aktualizowane kalendarium. To znaczy, nawet się nie zastanawiam, czy nie lepiej, bo jestem przekonany, że tak. Problem w tym - jak to zrobić? Czekam więc na porady i wręcz oferty pomocy technicznej w tym temacie. (Przy okazji: czy ktoś korzysta z szafy grającej po prawej stronie? Jeśli ktoś da znać, że tak, to będę o nią bardziej dbał, wrzucał różne smaczne kąski.)

Lecimy z koksem:
27ego

(ale nie w Auli Novej, tylko w Sali Błękitnej, czyli ten sam budynek, tylko że w podziemiach)
Muzyka z Prądem towarzyszy konferencji, gdzie m.in. o Bargielskim, Lutosławskim, Panufniku, Szymanowskim, Astriabie, ale też, co może być ciekawe o Mažulisie

28ego - w Meskalu Roman Bromboszcz i jego Elektryczny Totem, a w Browarze Paristetris

29ego - w Głośnej Samotności Czytnik: Ćwiczenia stylistyczne Raymonda Queneau (muzyka: Zbigniew Łowżył) i Hati w Dragonie

I to tyle, na tą chwilę (koncerty jutro: patrz poprzedni wpis), może niedługo będę mógł ogłosić ciekawe wydarzenie na przedłużenie majówki, ale wolę nie popełnić falstartu.

Z innych: Jean-Philippe Gross wrzucił na swoją stronę trzy nowe nagrania solowe, w przyszłym tygodniu powinienem mieć je na płytach, to napiszę więcej.

A Audiosfera będzie o ważnej, a chyba trochę niedocenianej postaci: Ralfie Wehowsky'm.

Brak komentarzy: